15 AĞUSTOS PAZARTESİ 2022 maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?

Süper Lig ve Ulusal Ekip dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor.

Hazırlık maçları dahil olmak üzere yayınlanan her müsabakayı izlemek isteyenler, “Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? sorusunu araştırıyor.

Maç heyecanını yaşamak isteyen futbolseverler, bu soruların yanıtlarını net bir biçimde öğrenmek istiyor.

Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

Bugün kimin maçı var?

13:00Gimcheon Sangmu – FC SeoulGüney Kore K-LeagueBilyoner TV

17:30Maritimo – GD ChavesPortekiz Liga NOSBilyoner TV

18:00HIFK Helsinki – SJKFinlandiya VeikkausliigaBilyoner TV

18:30Athletic Bilbao – Mallorcaİspanya La LigaS Sport, S Sport Plus, Bilyoner TV

18:30Real Oviedo – Andorraİspanya La Liga 2 Bilyoner TV

19:00Adanaspor – TuzlasporSpor Toto 1. LigTRT Spor, Bein Sports 2

19:00Saburtalo Tiflis – Torpedo KutaisiGürcistan Erovnuli LigaGürcistan Erovmuli Liga Youtube

19:00Farul Constanta – HermannstadtRomanya Liga 1Bilyoner TV

19:15Konyaspor – M.BaşakşehirSpor Toto Harika LigBein Sports 1

19:30Verona – Napoliİtalya Serie AS Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

20:00Arouca – Gil VicentePortekiz Liga NOSBilyoner TV

0:00Aarhus – LyngbyDanimarka Muhteşem LigiBilyoner TV

20:00Hacken – Mjallbyİsveç Allsvenskan Bilyoner TV

20:00Brage – Landskronaİsveç SuperettanBilyoner TV

20:00Brommapojkarna – Eskilstuna Unitedİsveç SuperettanBilyoner TV20:00Korona Kielce – WartaPolonya EkstraklasaBilyoner TV

20:10Göteborg – Hammarbyİsveç AllsvenskanBilyoner TV

20:30Getafe – Atletico Madridİspanya La LigaS Sport, S Sport Plus, Bilyoner TV

20:30Lugo – Albaceteİspanya La Liga 2Bilyoner TV

21:00BB Erzurumspor – PendiksporSpor Toto 1. LigTRT Spor, Bein Sports 2

21:00Jong PSV – DordrechtHollanda Eerste DivisieBilyoner TV

21:00Jong Utrecht – HeraclesHollanda Eerste Divisie

21:00Maastricht – NAC BredaHollanda Eerste DivisieBilyoner TV

21:15O. Ljubljana – ND GoricaSlovenya 1. LigiBilyoner TV

21:45Juventus – Sassuoloİtalya Serie AS Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

21:45Kasımpaşa – FenerbahçeSpor Toto Üstün LigBein Sports 1

21:45Quevilly Rouen – St. EtienneFransa Ligue 2Bein Sports 4, Bilyoner TV

22:00Liverpool – Crystal Palaceİngiltere Premier LigBein Sports 32

2:30Paços Ferreira – PortimonensePortekiz Liga NOSBilyoner TV2

3:00Real Betis – Elcheİspanya La LigaS Sport, S Sport Plus, Bilyoner TV

23:00Ameliano – General CaballeroParaguay 1. Ligi – AperturaBilyoner TV

23:00Cartagena – Ponferradinaİspanya La Liga 2Bilyoner TV

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.