Abdulkadir Bitigen babasından sarı kart gördü

Türkiye Aktif Futbol Hakemler Gözlemciler Derneği Kayseri Şubesi tarafından düzenlenen turnuvada eski hakem Galip Bitigen, Üstün Lig’de hakemlik yapan oğlu Abdulkadir Bitigen’e sarı kart gösterdi.

Türkiye Aktif Futbol Hakemler Gözlemciler Derneği Kayseri Şubesi tarafından Birlik ve Beraberlik Futbol Turnuvası düzenlendi. Hakemlerin oluşturduğu ekipler, turnuvada çaba ederken, finale Balcelona ile Klasman Takımı yükseldi.

İki kadro ortasındaki final maçını da Harika Lig hakemlerinden Abdulkadir Bitigen’in babası ve eski hakem Galip Bitigen yönetti. Klasman takımı, final maçını Hüseyin Otyakmaz, Ahmet Ulu ve Abdulkadir Bitigen’in attığı goller ile 3-0 kazandı. Klasman takımında forma giyen FIFA Kokartlı Harika Lig hakemi Abdulkadir Bitigen, 1 gol kaydederken, ikinci yarıda rakibi Cem Eray Eşmekaya’ya yaptığı faul sonrası maçı yöneten eski hakem olan babası Galip Bitigen’den sarı kart gördü.

Final maçında Balcelona ekibini 3-0 mağlup eden Klasman Takımı şampiyon, Balcelona grubu ise turnuvayı ikinci olarak tamamladı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.