Apple çentik tasarımı bırakıyor! iPhone 14 Pro’nun ekran koruyucusu sızdırıldı

iPhone 14’ten yeni haber! Artık de fiyatı sızdırıldı

Apple’ın Eylül ayında tanıtmaya hazırlandığı iPhone 14 serisi akıllı telefonların tasarımı ve özellikleri hakkında çok sayıda söylenti dolanıyor. Sızdırılan bilgiler iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modellerinde çentikli dizaynın rafa kaldırılacağını ortaya koymuştu.

Mobil bölümün emniyetli bilgi kaynaklarının başında gelen Ice Universe isimli Twitter kullanıcısı, iPhone 14 Pro için tasarlanmış bir ekran hami cam filminin görüntüsünü paylaştı. Yayınlanan fotoğraf, söylentileri doğrular formda aygıtın ekranında çentik yerine, iki delik yer alacağını gösteriyor.

Daha evvelki sızıntılarda ön kamera ve öteki sensörleri içerecek bu delikler daha küçüktü. Lakin yeni imaj, beklenenden daha büyük olacağını gösteriyor. Elbette ki aksesuardaki delikler akıllı telefon ekranındakinden daha büyük olabilir. Lakin arada önemli bir fark olması pek beklenen değil.

Ekran koruyucunun çerçevelerine bakılırsa, iPhone 14 Pro’nun ekran çerçevesi evvelki modele göre daha ince olacak. Apple’ın iPhone 14 serisini Eylül ayının ortalarında tanıtması bekleniyor. Şimdi resmi tarih açıklanmasa da gelen bilgiler lansman aktifliğinin eylül ayı içerisinde yapılacağı istikametinde.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.