Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı’nın final tarihi belirli oldu! Ekran macerası çok yakında sona eriyor

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte dönem boyunca ekranlarda fırtınalar estiren dizilerden dönem finali haberleri gelmeye başladı.

Bu dizilerden biri de TRT 1 ekranlarında izleyicilere görsel bir şölen sunan Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisi oldu.

Direktörlüğünü Berat Özdoğan’ın üstlendiği, senaryosunu Serdar Özönalan ve Hasan Erimez’in kaleme aldığı Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinin çekimleri, geçtiğimiz günlerde tamamlandı.

Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, Buyruk Benderlioğlu, İsmail Filiz üzere isimlerin yer aldığı Es Sinema imzalı dizinin sezon finali tarihi de netleşti.

32. kısımda veda ediyor

Reytinglerde istenileni veremese de muvaffakiyetle yayınına devam eden Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisi, perşembe akşamlarına damga vurmaya devam ediyor.

Her kısmıyla milyonları ekran başına kilitlemeyi başaran aksiyon dolu Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinin sezon finali fragmanı yayınlandı.

Engin Altan Düzyatan, Pelin Akil, Cemre Gümeli, Caner Topçu’nun veda ettiği dizi, 26 Mayıs Perşembe akşamı ekranlara gelecek 32. kısımla birlikte sezon finali yapacak.

Üç dönemden oluşması planlanan dizi önümüzdeki kış, ikinci dönemiyle ve güçlü isimlerle yayın hayatına devam edecek.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.