BBP seçime kendi isim ve amblemi ile katılacak

Büyük Birlik Partisi Genel Lider Yardımcısı Uğur Bulut, 2023 seçimlerine partimizin Cumhur İttifakında kendi isim ve amblemi ile katılacağını lisana getirdi.

BBP Genel Lider Yardımcısı Uğur Bulut, Genel Merkez Disiplin Konseyi Üyesi Ercan Altunkaya, Adıyaman Vilayet Lideri Nihat Komşu, Adıyaman Alperen Ocakları Vilayet Lideri Kürşat Sarı, Merkez İlçe Lideri Ömer Yerboğa, ilçe liderlerinin iştiraki vilayet divan heyeti toplantısı gerçekleştirildi.

KENDİ AMLEMİYLE KATILACAKLAR

Toplantıda teşkilat çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Büyük Birlik Partisi Genel Lider Yardımcısı Uğur Bulut, 2023 seçimlerine partimizin Cumhur İttifakında kendi isim ve amblemi ile katılacağını lisana getirdi.

“ŞEREF DUYUYORUZ”

Yeni seçim sistemi ile ilgili konuşan Bulut, “Ülkemiz güç bir devirden geçiyor, tabiri caizse global emperyalist güçler ülkemizi bir mengeneye tabi tutmaya çalışıyor. Bu minvalde Türk milletinin ve devletimizin birliğine, beraberliğine hizmet eden siyasi tertiplerde birlikte olmaktan gurur duyuyoruz. Bu manada Türk milletine birlik ve beraberlik içerisinde hizmet etmekte bana nazaran dünyanın en büyük ibadetlerinden biri olsa gerek. Zira çeşitli İslam coğrafyalarına baktığımız vakit kan ve gözyaşı var. Türk milletinin Türk devletinin Türk askerinin beklenen bir millet olduğunu görüyoruz. Ekonomik krizin tüm dünyada olduğu üzere Türkiye’yi de etkiledi” diye konuştu. İHA

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.