Britney Spears’tan müjde! Üçüncü kez anne oluyor

Yaşadığı psikolojik sorunlar nedeniyle Britney Spears’ın serveti ve hayatının diğer alanları yaklaşık 13 yıldır babası tarafından yönetiliyordu. Britney Spears, hayatı hakkındaki kararların vasinin elinde olması nedeniyle, Ashgari ile evlenmesinin veya yeniden çocuk sahibi olmasının engellendiğini söylemişti.

Mahkeme tarafından kızına vasilik yapması için atanan Jamie Spears, geçtiğimiz ağustos ayında bu görevden çekilmek için mahkemeye başvurmuştu.

Beş ay önce Los Angeles’ta görülen davada Britney Spears’ın vasiliğin sonlandırılması talebi yargıç tarafından kabul görülmüştü. Baba Jamie Spears’ın vasiliği 30 dakika süren kısa bir duruşmanın ardından resmen bitmişti.

Babası Jamie Spears’a karşı 13 yıldır verdiği vasilik mücadelesini kazanan Britney Spears, yaklaşık 5 yıldır sevgilisi Sam Asghari ile aşk yaşıyordu. Geçtiğimiz aylarda nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan çiftten müjdeli haber geldi.

BEBEK GELİYOR
Dansçı Kevin Federline ile birlikteliğinden 2 çocuk sahibi olan Britney Spears, hamile olduğunu duyurdu. 40 yaşındaki Spears, Instagram hesabından yaptığı açıklamada nişanlısından ilk bebeğini beklediğini ifade etti. Takipçileri anne olmaya hazırlanan ünlü şarkıcıya tebrik mesajları yağdırdı.

“BU YAPACAĞIM EN ÖNEMLİ İŞ”
28 yaşındaki Asghari de haberi, “Babalık her zaman dört gözle beklediğim ve hafife almadığım bir şey. Bu yapacağım en önemli iş!” ifadeleriyle Instagram hesabından duyurdu.

BABA OLMAK İSTİYORDU
Daha önce Britney Spears ile sanatçının 2016 yılında piyasaya sürülen şarkısı ‘Slumber Party’in klibinde tanıştıklarını ifade eden Sam Asghari, ilişkisini bir sonraki noktaya taşımak istediğini de dile getirmişti.

Asghari, konuyla ilgili, “Baba olmamda bir sakınca yok. Genç bir baba olmak istiyorum” demişti.

ORTADAN KAYBOLDU
Ayrıca Britney Spears, geçtiğimiz ay sosyal medyada adeta ortadan kaybolmuştu. Pop yıldızının hesabına ulaşamayan hayranları, Spears’ın sosyal medya hesabını kapattığını fark etmişti.

2020’dede benzer bir davranışta bulunan Britney Spears, bir hafta sonra hesabını aktif hale getirerek, Asghari ile nişanlandığını duyurmuştu. Özgürlüğüne kavuşması şarkıcının bir süre sosyal medyaya ara vermek isteme sebeplerinden biri olarak görülüyordu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.