Dursun Özbek: “Galatasaray’a barışı getireceğiz”

Galatasaray’da tekrar lider seçilen Dursun Özbek, seçimin akabinde yaptığı açıklamada, ”Galatasaray’a barışı getireceğiz” sözlerini kullandı.

Fotoğraflar: Hüseyin Çağlar |  Galatasaray’da Eşref Hamamcıoğlu ile girdiği başkanlık seçimini kazanan Dursun Özbek, seçim sonrası açıklamalarda bulundu. Dursun Özbek, “Bugün burada Galatasarayımız’ın geleceği için iradesini gösteren büyün üyelere teşekkür ediyorum, sağ olun, var olun. Bu yola benimle birlikte çıkan tüm takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu süreçte yanımda olan sevgili eşime, kardeşime, tüm aileme teşekkür ediyorum” sözlerini kullandı.

‘YARIN DAİMA BİR ARADA KOL KOLAYIZ’

“Gerçekten çok hoş bir yarış oldu. Eşref kardeşime ve takımına çok teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar, var olsunlar” açıklamasını yapan Özbek, “Değerli kardeşlerim yarın değişik bir gün. Yarın daima birlikte olmanın vakti geldi artık. Bu seçimde kazanan-kaybeden yok. Yarından itibaren yeniden daima beraberiz, kol kolayız. Galatasaray’ı hoş günlere taşımak için el ele, sırt sırta vermeye hazır mısınız? Daima bir arada Galatasaray’ı hepimizin gurur duyacağı bir düzeye getireceğiz. Yaşasın Galatasaray, ne memnun Galatasaraylıyım diyene” halinde konuştu.

HAMAMCIOĞLU: SONUÇLARI BİRLİKTE İZLEYECEĞİZ’

Galatasaray’da 135 oyla seçimi kaybeden Eşref Hamamcıoğlu açıklamalarda bulundu. Hamamcıoğlu yaptığı açıklamada, “Genel Kurul’un kararıdır. Galatasaray beni uygun görmedi. Sayın Dursun Özbek’i uygun gördü. Sonuçlarını daima bir arada izleyeceğiz.” dedi.

‘Dursun Özbek’e takviye olacak mısınız?’ sorusuna Eşref Hamamcıoğlu, “Dursun Beyefendi bir çalışmaya başlasın o vakit bakarız.” tabirlerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.