Kobra Murat’a ne oldu, hastalığı ne? Hayati tehlikesi olduğunu açıkladı

Roman şarkıları ile tanınan Kobra Murat sosyal medyadan yaptığı açıklamayla bağırsak çatlağı nedeniyle ameliyata alınacağını duyurdu. Belçika seyahati dönüşünde hastaneye kaldırılan Kobra Murat sevenlerinden dua istedi.

Belçika seyahati dönüşünde karnında bir patlama hissettiğini söyleyen Kobra Murat paylaştığı videoda “Buradan bir açıklamada bulunacağım. Belçika Gent’den gelirken uçakta aniden karnımda bir patlama oldu. Ambulansla beraber direkt Balat’a hastaneye geldik. Tetkikler yapıldı. Maalesef bağırsağım çatlamış” açıklamasında bulundu.

Açıklamasına “Şimdi beni ameliyata alacaklar. Bu ameliyat süreci 1 ay sürecekmiş. Hepinizden helallik istiyorum. Hepinizden dualar istiyorum. Şuana kadar sizleri eğlendirdim. Her zaman oynadık, güldük ve güzel günler gördük. Dualarınızla Allah devamını getirsin inşallah. İyileşme sürecinde de gidemediğim işlerin bütün ücretleri geri ödenecektir.

Hakkınızı helal edin. Doktor yüzüme ameliyatın bayağı ağır geçeceğini söyledi. Ölüm tehlikesi olan bir ameliyat. İnşallah dualarınızı bekliyorum” sözleriyle devam etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir