Opel’de büyük indirim! Ay sonuna kadar geçerli

Opel, 1982’den bu yana otomotiv sektöründe. B sınıfının başarılı oyuncusu, bugüne dek uygun fiyat konseptini benimsedi. Ancak son dönemde ülkemiz dahil tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi, çip krizi ve Rusya-Ukrayna savaşı patlak verene dek. Tabii döviz kurunu da pas geçmemek gerekiyor.

Fiyat listesi ve özellikleri

Opel Corsa; üç motor seçeneğiyle satışta. Aynı zamanda üçü de benzinli. Giriş seviyesi 1,2 motor; 75 HP güç ve 118 Nm tork üretebiliyor. 5 ileri manuel şanzımanla geliyor ve ortalama yakıt tüketimi ise fabrika verilerine göre 4,1 litre.

Bir üst seviye motor ise Direkt Enjeksiyonlu 1.2 Turbo. Bu, 100 HP güç ve 205 Nm tork üretiyor. Ayrıca 8 ileri otomatik şanzımana sahip. Ortalama yakıt tüketimi de 4,3 litre. Aynı zamanda bu motorun 130 HP güç ve 230 Nm torkla gelen ve 4,5 litre yakıt tüketen bir seçeneği daha var.

Otomobilde üç donanım paketi karşımıza çıkıyor. Burada Elegance, Edition ve Ultimate sunuluyor. Corsa, tüm donanım seçeneklerinde şerit koruma ile aktif şerit takip, sürücü yorgunluk tespit, trafik işareti tespit, hız limitleyici, aktif acil fren sistemi (Yaya algılama dahil) gibi gelişmiş güvenlik özellikleriyle geliyor. Bu da sürücü güvenliği açısından oldukça olumlu bir detay.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.