Peugeot 208 fiyat listesi: Polo işine bak!

Otomobil dünyasının gözde markalarından birisi de artık Peugeot. C-SUV modeli 3008 ile başlatmış olduğu tasarım devrimini bütün modellerine taşıyan marka, son olarak amblemini de değiştirmişti.

Çok daha şık ve modern bir logo ile yoluna devam eden Fransız üretici, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de satışlarını arttırmayı başardı. Sorunlu otomobil algısından kurtularak premium markalara taş çıkartacak bir seviyeye yükselen Peugeot, hemen her segmentte sunduğu araçlar ile yarışçı bir marka profili çiziyor.

Peugeot 208 fiyat listesi

Markanın B sınıfı hatchback alanında yarışan otomobili ise Peugeot 208. Tasarım devriminin sonran bir önceki halkasını oluşturan araç, oldukça şık bir görünüme sahip. Sportif olmasının yanı sıra konforlu bir sürüş deneyimi de sunan otomobil, şimdi yarım milyonu bulan giriş fiyatı ile Peugeot yetkili bayilerinde yerini alıyor.

Eğer siz de Clio gibi daha maliyeti düşük araçlar yerine daha konforlu bir otomobil istiyorsanız, Peugeot 208 sizin için biçilmiş kaftan niteliğinde olacaktır.

Model baz donanım seviyesinde karşımıza 1.2 litrelik benzinli bir motor ile beraber çıkıyor. 75 beygir gücünde olan bu motorun 5 ileri manuel şanzımana ev sahipliği yaptığına şahit oluyoruz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.