TRT1’de Sevilen Dizi Ansızın Final Kararı Aldı! Hayranları Bu Habere Çok Üzülecek

TRT1 ekranlarında her Perşembe günü izleyicinin karşısında çıkan başrollerinde Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz’ın yer aldığı Seni Kalbime Sakladım dizisinden makûs haber geldi. Savlı bir formda izleyicinin karşısına çıkan dizi 7. kısımda ekranlardan çekilecek. Pekala dizi reyting kurbanı mı oldu? Yoksa oyuncu ve üretimler ortasında uyuşmazlık mı çıktı? İşte ayrıntılar.

TRT1’DEN FİNAL KARARI

Her Perşembe günü TRT1 ekranlarında izleyicinin karşısına çıkan Seni Kalbime Sakladım dizisi için imalden berbat haber geldi. Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran dizi 7. kısımda ekranlara veda edecek. Başrollerinde son devirlerin yıldız oyuncularının yer aldığı dizi istediği beklentiyi yakalamadı. Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz’ın başrollerini paylaştığı Seni Kalbime Sakladım dizisi 7.bölümde çakıldı. Direktörlüğünü Şenol Sönmez’in yaptığı dizi reytinglerde istediği performansı yakalayamadı. İzleyici tarafından tutulmayan dizi için kanaldan bitiş kararı çıktı.

SENİ KALBİME SAKLADIM DİZİSİNDEN MAKUS HABER

Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz’ın başrollerinde olduğu dizide Gökçe Akyıldız, Osman Alkaş, Mehtap Bayri, Gülseren Gültunca ve Elçin Afacan da rol alıyordu. Dizide Zeynep ve Civanmert karakterlerine hayat veren Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz’ın oyunculukları tam not alırken, senaryo sınıfta kaldı. Zeynep ve Civanmert’in aşklarını bahis edinen dizi 7. kısmı ile TRT1 ekranlarında son kısmını oynayacak.

FİNAL KISMI MERAK KONUSU OLDU

Final kararı ile şoke eden dizi için şimdi üretim ve oyunculardan resmi bir açıklama gelmezken, dizinin başrol oyuncuları da final kararı için bir paylaşım yapmadı. Bu hafta son kısmı ile ekranla gelecek olan dizinin final kısmının ise nasıl yapılacağı merak konusu oldu. Seni Kalbime Sakladım dizisi son kısmını 4 Ağustos Perşembe günü yayınlanacak.

REYTİNGLERDE ÇAKILAN DİZİ SAYISI ARTTI

Bu dönem reytinglere kurban giden dizi sayıları artarken Seni Kalbime Sakladım dizisinin yanı sıra ATV’de Süreç Sinema imzalı dizi olan Sevmek Vakti, Fabrika İmal – Öner Arslanel’in imza attığı ‘İçimizdeki Ateş’ ve FOX’un ‘Gizli Saklı’ dizileri ekrana veda etmişti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.