Yeni Gelin Melike Şahin’in “Kimi Sevdiğimizle Yargılanmadığımız Günlere” Sözleri Ödül Törenine Damga Vurdu

Dün akşam gerçekleşen Elle Style Awards Ödülleri gecesinde birbirinden ünlü isimler sahnede ödüllerini aldı. Gecede Eda Ece’nin konuşmasından, Selahattin Paşalı’nın kırdığı potlara kadar pek çok an sosyal medyada viral oldu. Bu anlardan bir tanesi de son dönemlerin en popüler ismi şarkıcı Melike Şahin’in ‘Bu topraklarda kimi sevdiğimizle yargılanmadığımız günler gelecek.’ sözleri oldu.

Son yılların şarkılarıyla ciğer yakan, sesiyle uzaklara daldıran ismi Melike Şahin’in adı magazin gündeminden düşmüyor.

Tutuşmuş Beraber şarkısını canlı bir şekilde seslendirdiği konser videosunun sosyal medyaya düşmesinin ardından, var olan hayran kitlesini katlayarak büyütmeye devam eden Melike Şahin’ini Harbiye konserlerinde satılmadık bilet kalmıyor.

Konserlerine ve müzik çalışmalarına hız kesmeden devam eden Şahin’in özellikle “Deli Kan”, “Bedelini Ödedim” ve “Pusulam Rüzgar” gibi şarkıları dillerden düşmüyor.

Sesiyle canlı kalp ameliyatı yaptığını düşündüğümüz ünlü şarkıcının yıllardır hayatında biri olduğunu biliyoruz elbette. Fakat kendisi evli olup olmadığını bizlere hiçbir zaman açıklamamış, ‘Hakkımda her şey biliniyor, bu da gizemli kalsın.’ demişti.

Kendisi geçtiğimiz haftalarda 6 yıllık erkek arkadaşı Sedat Arpalık ile dünyaevine girdiğini bize bu kareyle beyan etmişti.

Uzun süreli ilişkilerini evlilikle taçlandıran çifte elbette tebrik mesajlarının yanında eleştiriler de yağmıştı. Bunların ardından Melike Şahin, her fırsatta ne kadar çok sevdiğini gösterdiği Sedat Bey’le bir fotoğrafını paylaşmış ve altına ‘Kara gözlüm biz seninle bir ev kursak yemyeşil.’ yazmıştı.

Dün akşam gerçekleşen Elle Style Awards Ödülleri’nde “Yılın Stil Sahibi Müzisyeni” ödülünü kazanan Melike Şahin’in, ödül konuşmasında hem kendi hem de dışlanan diğer gruplar adına değindiği noktalar dikkatlerden kaçmadı. “Bu topraklarda bir gün kimi sevdiğimiz, kimi öptüğümüzle yargılanmadığımız günler gelecek…”

‘Bu topraklarda bir gün kimi sevdiğimiz, kimi öptüğümüz, neremizi açtığımız, neremizi örttüğümüzle yargılanmadığımız, linçlenmediğimiz; sadece insan olduğumuz için yan yana durmaktan dayanışmaktan gelen mutluluğu tadabildiğimiz günler gelecek, buna inanıyorum.’

Ardından bunu yapmak için birlik olmamız gerektiğini söyleyen Şahin, belli bir kesime seslenerek “Bütün kız kardeşlerim, bütün lubunyalar…” dedi.

‘Bunu hep beraber yapacağız. Bütün kız kardeşlerim, bütün lubunyalar… İncinmiş her yerimizi şefkatle sarmalayacak güce sahibiz bunu biliyorum.’

Son dönemlerde seslendirmekten en keyif aldığı şarkılarından biri olan “Bedelini Ödedim”e de gönderme yaparak konuşmasını sonlandıran Melike Şahin, “Bravo” nidalarıyla alkışlandı.

‘Ödülümü, hak ettiğimiz dik gülüşlere ve ödediğimiz bedellere adıyorum.’

Melike Şahin’in ödül töreni konuşmasını da sizler için buraya bırakalım:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir