Bu 8 Altcoin İçin Sıcak Gelişme: Binance de Duyuru Yaptı!

Kripto para piyasası durgun bir görünüme sahip olsa da gelişmeler devam ediyor. Bu kapsamda 8 altcoin için son dakika gelişmelerini okuyucularımız için derledik.

Binance: BCH çekimlerinde sorun yok!

Önde gelen kripto para borsası Binance‘in ABD kolu Binance US, yeni bir duyuru paylaştı. Bu bağlamda Binance’ın ABD kolu, piyasada dolaşan bazı spekülasyonları reddetti. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Binance US’daki BCH çekimlerinde bazı sorunlar olduğu söyledi. Ancak, Binance para çekmede herhangi bir sorun olmadığını ve fonların güvende olduğunu açıkladı.

Tüm müşteri varlıklarının güvenliğini ve bütünlüğünü ciddiye alıyoruz. Ayrıca, BCH ile ilgili son zamanlarda ortaya çıkan bazı FUD’ları ele almak istiyoruz. Binance.US 1:1 rezerv tutar, yani platformumuzda tuttuğunuz her BCH için yedekte bir BCH tutarız…

Coinbase listeye ekledi, altcoin fiyatı fırladı!

Önde gelen kripto borsası Coinbase, daha önce yol haritasına eklediği Helium’u (HNT) şimdi listesine ekliyor. Bu bağlamda Coinbase, şu duyuruyu yaptı:

Coinbase, Solana ağında (SPL token) Helium (HNT) için destek ekleyecek. Bu varlığı diğer ağlar üzerinden göndermeyin, aksi takdirde fonlarınız kaybolabilir. Bu varlık için transferler, ticaretin desteklendiği bölgelerde Coinbase & CoinbaseExch’te mevcuttur.

Altcoin, liste haberinin ardından yükselişe geçerek, dikey bir çıkış yaptı. Basın zamanında HNT, günlük bazda %6,82 artışla 1,43 dolardan işlem görüyordu. Bitcoin dahil çoğu kripto paranın kırmızıda olduğu durum için bu artış oldukça etkileyici.

Bu altcoin ekibi önemli bir duyuru yaptı

Binance’ın listesinde de olan Phoenix (PHB), önemli bir son dakika duyurusu paylaştı. Buna göre Phoenix ekibi, PHB maksimum arzı, Hibrit Staking ve Hesaplama Kredilerinin (CCD) Phoenix ekosistemi için nasıl ek değer yaratacağı gibi merakla beklenen konularına açıklık getirdi. Bu bağlamda altcoin ekibi, resmi Twitter hesabından bu bilgilendirmeyi yaptı:

Önemli Phoenix token ekonomisi güncellemesi: PHB Maksimum Arz Üst Sınırı, Hibrit Staking ve Hesaplama Kredilerinin (CCD) Phoenix ekosistemi için nasıl ek değer yaratacağı gibi merakla beklenen konuları gözden geçireceğiz.

BtcTurk, iki altcoin projesini daha listesine ekledi

Bir Türk kripto para borsası olan BtcTurk, 2 altcoin projesini listesine eklediğini açıkladı. Bu bağlamda, Radicle (RAD) ve Arpa (ARPA), 13 Temmuz Perşembe günü BtcTurk’ün listesine girecek. Bu arada, her iki tokenin dev kripto borsası Binance’ın listesinde de olduğunu belirtmek gerekiyor.

Balina AAVE toplayıp, Aave platformuna aktardı

On-chain analitik platformu Lookonchain, bir balinanın Aave platformundan 504.681 adet USDC ödünç aldığını ve daha sonra Binance’a transfer ettiğini paylaştı. Bahse konu balina, daha sonra USDC’lerle 7.078 adet AAVE satın aldı. Balinanın ortalama maliyeti 71.3 dolar oldu. Büyük yatırımcı, son işlemlerde aldığı tokenleri, Aave platformuna aktardı.

Binance, AGIX/BUSD paritesini de-list ediyor

Dev kripto borsası Binance, vadeli piyasadan AGIX/BUSD paritesini kaldıracağını açıkladı. Kripto borasası, AGIX/BUSD paritesinin vadeli işlemlerden kaldırılmasına ilişkin olarak şu açıklamayı yaptı:

Binance Futures, 20 Temmuz 2023’te TSİ 12:00 itibarıyla tüm pozisyonları kapatacak. Ayrıca,  USDⓈ-M AGIXBUSD Sürekli Sözleşmesinde otomatik bir takas gerçekleştirecek. Anlaşma tamamlandıktan sonra sözleşme listeden çıkarılacak.

Lookonchain: Dev bir balina bu altcoin için hazırlık yapıyor

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Binance iki gün önce Arkham Intelligence2ın yerel tokeni olan ARKM‘nin Binance Luanchpad üzerinden BNB tutan Binance kullanıcıları için ön satışa çıkartılacağını duyurdu. Analitik platformu Lookonchain, ARKM ön satışına katılmak isteyen bir balinanın BNB varlıklarını 4 farklı cüzdana böldüğünü tespit etti. Bu bağlamda, Lookonchain şu paylaşımı yaptı:

Dev bir balina, 3 saat önce 4 Binance para yatırma adresi aracılığıyla #Binance’e 141.835 $BNB (35 milyon $) yatırdı. Balina, Arkham (ARKM) token satışına katılabilir. 300K $ARKM satın alma sınırı nedeniyle, balina daha fazla $ARKM satın almak için 4 Binance hesabına $BNB yatırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx