Trendyol Süper Lig’e yeni sezon ile birlikte geri dönen Hatayspor, ilk haftada Pendikspor’la deplasmanda oynadığı maçı 5-1 kazanarak galibiyetle başladı. Carlos Strandberg, Görkem Sağlam, Bertuğ Yıldırım ve Fisayo Dele-Bashiru’nun attığı gollerle Hatayspor, Pendikspor’u adeta gole boğdu. Pendikspor’un tek golü Thuram’dan geldi. Gelecek hafta Pendikspor, Beşiktaş’a konuk olacak ve Hatayspor, Kasımpaşa ile karşılaşacak.