Hazar Ergüçlü’nün yeni sevgilisi tanıdık çıktı!

Hazar Ergüçlü ile yönetmen Onur Ünlü’nün beş yıldır birlikteliği Aralık 2022’de sona ermişti. Güzel oyuncu, “Evet, Onur Ünlü ile yollarımızı ayırdık. Tam rasyonel bir sebebi yok aslında ama ‘Beş yıllık bir yıpranma yaşandı’ diyebiliriz. Hâlâ her şeyim, ailemden birisi gibi ama ayrılıklar da sevdaya dahil” ifadelerini kullanmıştı.

Aralarındaki 19 yaş fark nedeniyle sıkça adlarından söz ettiren ikiliden Onur Ünlü (50), “Hazar’la devamlı görüşüyoruz. Olmayınca olmuyor, bunun özel bir sebebi yok. Bir araya gelerek karar verdik” açıklamasını yapmıştı.

Hazar Ergüçlü’nün, oyuncu sevgilisi Ece Ertez’den ayrılan Jakuzi grubunun solisti Kutay Soyocak’la aşk yaşamaya başladığı geçtiğimiz mayıs ayında ortaya çıkmıştı. Ancak ünlü isim bu ilişkide de aradığı mutluluğu bulamadı.

“YORUM GERGİNLİĞİ”

Instagram hesabından kalp emojisi ve “Aralık” mesajı ile birlikte pozlarını paylaşan Hazar Ergüçlü, gerçek adı Efe Çelik olan sevgilisi Dj Artz’la bir fotoğrafına da yer verdi.

Asansörde selfie çeken ikiliden Dj Artz’ın, oyuncu aşkının paylaşımına “Yorum gerginliği” yorumunu yazması da dikkat çekti.

DJ ARTZ’IN ESKİ AŞKI FARAH ZEYNEP ABDULLAH

Hazar Ergüçlü’nün yeni sevgilisi, daha önce Farah Zeynep Abdullah ile aşk yaşamıştı. Instagram’da müzisyen sevgilisinin elini tuttuğu fotoğrafı paylaşan oyuncu, sürpriz ilişkiyi ilan etmişti.

İkili, Haziran 2022’de ise ilk kez el ele objektiflere takılmıştı. Nişantaşı’nda görüntülenen sevgililerin, rahat tavırları dikkatlerden kaçmamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir