Honor Earbuds X6 küresel pazarda satışa sunuluyor

HTech, Hindistan’da yeni Honor X9b akıllı telefonunu, Choice Watch ve Earbuds X5 kulaklıklarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ancak, yeni bir gelişme olarak Earbuds X5 Pro modelinin de bu bölgede satışa sunulacağına dair işaretler var. Ayrıca, bir sonraki nesil Earbuds X6’nın global pazara sunulmasına az kaldığı görülüyor.

Honor Earbuds X6, ilk olarak 2023 Kasım’ında Çin’de tanıtılmıştı ve şimdi Malezya’nın SIRIM sertifikasyon platformunda PET-T10 model numarasıyla tespit edildi. Bu durum, kulaklıkların yakında global pazarda yerini alacağını gösteriyor. Earbuds X6, Bluetooth 5.3 bağlantısı sunuyor ve yarı iç kulak tasarımında 10mm dinamik sürücüye sahip. Hi-Fi DSP kod çözme desteği, IP54 su ve toz direnci, 9 saatlik pil ömrü (şarj kutusuyla birlikte 40 saate kadar uzatılabilir), yapay zeka destekli arama gürültü azaltma özelliği, 3.8 gram ağırlığındaki kulaklıklar ve çakıl şeklindeki şarj kutusu gibi özelliklerle dikkat çekiyor.

Honor Earbuds X6 küresel pazarda satışa sunuluyor

Öte yandan, Earbuds X5 modeli Hindistan’da 15 Şubat’ta satışa çıkacak. Ancak, BIS (Hindistan Standartları Bürosu) üzerinde BTV-ME10 model numarası ile Earbuds X5 Pro modeline rastlandı.

Bu yeni model hakkında daha fazla ayrıntı henüz mevcut değil. Piyasaya sürülecek olan bu ürünler, özellikle teknoloji meraklıları tarafından büyük bir ilgiyle bekleniyor. Yenilikçi özellikleri ve gelişmiş teknolojileriyle dikkat çeken bu kulaklıklar, kullanıcı deneyimini önemli ölçüde iyileştirmeyi vaat ediyor. Kulaklık dünyasındaki bu yenilikler, müzik dinleme ve iletişim ihtiyaçlarını daha üst bir seviyeye taşıyacak gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx