‘O Ses Türkiye Yılbaşı Özel’ kadrosu! Acun Ilıcalı ile Beyazıt Öztürk yer değiştirdi

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın yapımcısı ve sunucusu olduğu ‘O Ses Türkiye’ yarışmasının ‘Yılbaşı Özel’ programı, bu yıl da 31 Aralık akşamı TV8’de izleyicisiyle buluşacak.

27 Aralık Çarşamba günü çekimleri gerçekleşecek yarışmada performans sergileyecek ünlü isimler netlik kazandı. Enis Arıkan, Kerem Alışık ve Sarp-Bengi Apak çiftinin yanı sıra birçok dizi ve filmde rol alan oyuncular da sahnede olacak.

‘Mutluyuz’ filminden İbrahim Büyükak ve Yasemin Sakallıoğlu, ‘Kızılcık Şerbeti’ dizisinden Ceren Karakoç ve Evrim Alasya, ‘Lohusa’ filminden Gupse Özay ve Onur Gürçay, ‘Aşka Düşman’ dizisinden ise Buse Meral, Doğu Demirkol, Özge Özacar, Özgü Kaya ve Devrim Özkan, ‘O Ses’te şarkı söyleyecek.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; O Ses Yılbaşı Özel yarışmasının jüri koltuğunda güzel oyuncu Meryem Uzerli, şarkıcılar Murat Boz ve Ebru Gündeş’in dışında dördüncü ünlü olarak sürpriz bir isim oturacak.

Bu yıl fenomen yarışmayı ünlü şovmen Beyazıt Öztürk’ün sunacağı, Acun Ilıcalı’nın ise aynı zamanda yakın arkadaşı olan Beyaz’ın yerine jüri üyeleri arasında yer alacağı öğrenildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*