Suzuki modellerinde cazip kampanya

Güçlü ve iddialı yeni yüzüyle, akıllı hibrit teknolojisine sahip motor sistemini, yakıt verimliliğini, yüksek performansı, AllGrip 4×4 çekiş sistemini ve en güncel güvenlik donanımlarını bir arada sunan Suzuki S-Cross Hibrit modeli, ekim ayı boyunca takas destekli 1.304.000 TL’den başlayan fiyatlarla veya 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,49 faizli kredi avantajıyla yeni sahiplerine kavuşmayı bekliyor.

AllGrip 4×4 veya 4×2 çekiş seçenekleriyle tercih edilebilen, standart sunulan güvenlik özellikleriyle segmentinde ön plana çıkan Suzuki Vitara Hibrit, ay boyunca takas destekli 1.204.000 TL’den başlayan fiyatlarla veya 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0.49 faizli kredi fırsatıyla SUV sevenleri bekliyor.

AllGrip teknojisine sahip 4×4 özelliğiyle ön plana çıkan, doğada olduğu kadar şehir içinde de üstün yetenekli Jimny modeline, takas destekli 1.604.000 TL’den başlayan fiyatlarla veya 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,49 faizli kredi imkânıyla sahip olunabiliyor. Sunduğu zengin donanım özellikleri ve düşük yakıt tüketimi ile öne çıkan Swift Hibrit modeline ise takas destekli 984 bin TL’ye veya 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,49 faizli kredi seçeneğiyle sahip olunabiliyor.

Ayrıca “Ailenize yeni bir Suzuki katın” ana fikri ile Suzuki sahiplerine özel, tüm Suzuki modellerinde anahtar teslim fiyatı üzerinden takasa şartı olmaksızın yüzde 3 indirim sağlanıyor. Suzuki sahipleri, ekim ayı boyunca yüzde 3 indirim fırsatı ile birlikte kredi veya takas desteği kampanyalarından birini birleştirerek faydalanabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx