Yıldız Entegre, Orman Ürünleri Sektörünün Zirvesinde

Yıldız Entegre, İSO Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması 2022 sonuçlarına göre, son 3 yıldır gösterdiği başarıyı tekrarladı ve 
 bir kez daha orman ürünleri sektörünün zirvesinde yer aldı. 

 

Yıldız Entegre, İstanbul Sanayi Odası tarafından her yıl açıklanan ve sanayinin önde gelen şirketlerinin finansal performansını değerlendiren “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması” nın 2022 sonuçlarına göre, bir kez daha orman ürünleri sektörü şirketleri arasında zirvede yer aldı. 

 

Son üç yıldır olduğu gibi bu yıl da sektörün zirvesinde yer almanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Yıldız Entegre Pazarlama ve Ürün Geliştirme’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Melike Alkan, “Cumhuriyet’in 100. yılında dünyada ve Türkiye’de ulaştığımız konum, gelecekteki çalışmalarımız için bize büyük güç veriyor. Ardında büyük emek, özveri ve çaba bulunan bu başarı tablosu için, emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

Yıldız Entegre olarak hem marka değerini artıracak çalışmalara hem de sektörü geliştirecek yenilikçi yatırımlara aralıksız devam edildiğini ifade eden Alkan, “Şirketimize hem üretim hemde istihdam sağlayacak yatırımlarımıza, müşterilerimize ve paydaşlarımıza daha etkin şekilde ulaşmak için dijital dönüşüm projelerine ve  pazarlama yatırımlarına ağırlık verdik. Sadece ekonomik başarılarla yetinmeyip ‘sürdürülebilir iyiliğin izinde’ mottosuyla toplum için de fayda yaratan projeler geliştirmeye önem veren bir şirketiz. Bu kapsamda sosyal marka olma yolculuğumuzu desteklemek amacıyla farklı kesimlere dokunan çalışmalar gerçekleştirmeye devam edeceğiz.”

Orman ürünleri sektöründe sahip olduğu 8 tesis, 1 liman ve 1 depo ile faaliyetlerini sürdüren ve 80’nin üzerinde ülkeye ihracat yapan Yıldız Entegre, yıllık cirosunun yüzde 15’ini dış satışlar yoluyla elde ediyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx