‘Yunus Emre elendi’ iddiaları gündem olmuştu! Eşi Beria’dan yanıt geldi

Survivor All Star’da dün acil durum konseyi toplandı ve Acun Ilıcalı sistemin değiştiğini duyurdu. Bundan sonra konseyde isim söyleme dönemi bitti. İkinci dokunulmazlık sembolünü kazanan isim de belli oldu.

Survivor’da artık sonlara gelindi ve heyecan iyice arttı. Yeni sistemde isim söyleme dönemi kapandı. İlk dokunulmazlık kolyesini Batuhan kazanmıştı. Dün oynanan oyunda ise kolyeyi kaybeden ilk isim Atakan oldu.

İKİNCİ ELENEN İSİM SEDA OLDU

Dokunulmazlık mücadelesinde ikinci elenen isim Seda oldu. Seda “İyi başladım ama rakibim basketi atamadığı halde topum ormana kadar gitti. Bazı şeyleri zorlamamak lazım. Elimden geleni yaptım, biz Atakan’la buradayız. İki kişiyi daha bekliyoruz. Haklarında da hayırlısı olsun” dedi.

ÜÇÜNCÜ ELENEN İSİM YUNUS EMRE OLDU

Dokunulmazlık mücadelesinde üçüncü elenen isim Yunus Emre oldu. Yunus Emre “Diyebileceğim tek bir şey var. Dominik sıcaklarında ben arkadaşlara değil sıcağa yenildim. Çok sıcaklarda solunum sıkıntısı çekenlere uyarı bile yapıyorlar ana haberlerde. Ben sıcağa takıldım gerçekten bunaldım. Anladım ki ben oyunlar akşam olsa bambaşka bir Yunus Emre olacak. Düello iyi ki akşam olacak” dedi. Ardından dokunulmazlığı alan Ogeday oldu.

O İDDİA GÜNDEMİ SALLADI

Büyük mücadele verilen yarışmada Yunus Emre’ye dair bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Yunus Emre aslında elendi ve Dominik’te tutuluyor.

“O NEREDEN ÇIKTI”

Yunus Emre’nin eşine ise konuyla ilgili sosyal medyadan mesaj yağdı. Hal böyle olunca Beria Özden iddialara yanıt verdi. Yarışmacının eşi şu ifadeleri kullandı:

Dominik’te ne evi o nereden çıktı son oyunlar bitmedi sadece sizler gibi izliyorum ama algılarım açık bir şekilde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx