Seda Üren: Şehitlerimiz var, kutlama yapmak istemedik

Ünlü şarkıcı Seda Üren, geçtiğimiz haftalarda Kasımpaşa’da yer alan bir otelde gerçekleşen ödül törenine katılmıştı. Gazetecilerle bir araya gelen Üren, meslektaşı Zeynep Bastık’ın eski eşi Tolga Akış ve şu anki sevgilisi Alican Ayyıldız ile birlikte aynı mekanda eğlenmelerini değerlendirmişti.

“YIL 2025 OLSA NE OLUR?”

Bastık’ın konuyla ilgili yaptığı “2024 yılındayız artık ya. Böyle şeyler kalmadı. Beraber çalışıyoruz zaten” açıklamasına cevap veren Üren, şöyle konuşmuştu:

Yıl 2050 olsa ne olurdu bilemedim. Ben o kadar modern değilim. Öyle bir rahatlığım olamaz. Çocukları olsa ayrı bir durum olurdu ama bu biraz değişik. Onlar biraz fazla entelektüel. Biz şimdi böyle söyleyince bizi de beğenmezler!

“SADE BİR YEMEK OLSUN İSTEDİK”

41 yaşındaki Seda Üren, önceki gece Etiler’de yer alan bir mekandan çıkarken kameralara yansıdı. Eşi ve ailesi ile birlikte doğum günü ve aynı zamanda evlilik yıl dönümü için dışarı çıkan Üren, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Ünlü isim, “Çocuklarla bir yemek yemek istedik. Biliyorsunuz malum geçen hafta iki gün üst üste şehitlerimiz de oldu. O yüzden öyle bir kutlama gibi değildi. Sade bir yemek olsun istedik” açıklamasında bulundu.

“ÇOCUKLARIN GÜLDÜĞÜ BİR YIL OLSUN”

Yeni yıldan dileklerini de dile getiren şarkıcı, “Çocukların güldüğü, barış dolu bir dünya olsun yeni yılda. Herkesin kalbinden geçen, dilediği ne varsa o olsun” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx